SQUASH

Zahrajte si squash na špeciálnom kurte a urobte tak niečo pre svoje zdravie

ESCAPE ROOM

Vyriešte za 60 minút viac ako 15 náročných úloh v únikovej miestnosti

Sauna

Na uvoľnenie svalov po zápase, či po tréningu vo fitnese alebo len tak pre oddych

Virtuálna Realita

Zažite svet virtuálnych hier a fantázie! V našej Virtual Reality Coffee

SQUASH CENTRUM SMIŽANY.

Hľadáte miesto, ktoré spája šport, relax a zábavu pod jednou strechou ? Miesto, kde by ste mohli byť s celou rodinou a všetci by si prišli na svoje, a už po prvej návšteve by sa tešili na tú ďalšiu?

SQUASH.

Je to rýchla a inteligentná hra s vysokou náročnosťou. Vyžaduje si Vašu maximálnu koncetráciu po celý čas jej trvania. Squash sa hrá so špeciálnou raketou a gumenou loptičkou na uzavretom kurte. Jeho názov je odvodený z anglického výrazu “squashable” = stlačiteľný, čo charakterizuje mäkkosť loptičky. U náš môžete využiť 2 certifikované, klimatizované kurty. Pokiaľ nie ste vlastníkmi squashových rakiet a loptičiek s radosťou Vám toto príslušenstvo zapožičiame, predáme v našom minibutiku.

Kaviareň.

Útulná kaviareň, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky dokonale pripravenej kávy. Vaše deti už nemusia viac ostávať doma, prídu si na svoje v detskom kútiku. Ak si radi pri káve vychutnáte cigaretu môžete využiť našu fajčiarsku miestnosť.

SAUNA.

Na uvoľnenie svalov po zápase, či po tréningu vo fitnese alebo len tak pre oddych, či posilnenie imunity si doprajte oddych v perfektne vyhriatej saune. Stačí zavolať a sauna s relaxačnou miestnosťou je tu iba pre Vás a Vaších priateľov. V relaxačnej miestnosti je pre Vás k dispozícii minibar.

Virtual Reality.

Zažite svet virtuálnych hier a fantázie! Poprechádzajte sa medzi dinosaurami, navštívte medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS, prekonajte svoj strach z výšok a skočte z mrakodrapu. To všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť na vlastnej koži v našej Virtual Reality Coffee.

U NÁS NÁJDETE AJ.

BEDMINTON

Športová hra pre dvoch alebo štyroch hráčov.

STOLNÝ FUTBAL

Stôl s digitálnym ukazovateľom skóre.

WALLYBALL

Wallyball sa hrá na squashovom kurte, ktorý je rozdelený sieťou.

8 €/hod

Cena od

7 dní

V týždni

100ky

spokojných zákazníkov