Samoobslužný vstup do SQC.

N O V I N K A

Ahojte priatelia squashu 🙂

Ako ste iste mnohí zaregistrovali, už dlhší čas fungujeme v režime ”na rezervácie” čo je pre vačšinu z Vás istým obmedzením. Najmä časovým, nakoľko BOLO potrebné vytvoriť rezerváciu v časovom predstihu. Snažili sme sa to preto pre Vás spríjemniť možnosťou rezervovať si kurt bez akéhokoľvek obmedzenia.

Jedinou nevýhodou je chýbajúca usmievavá obsluha, ale verím, že aspoň raz za čas sa nám podarí stretnúť 🙂 Ale poďme k mnohým ďalším výhodám a pravidlám.

 • Kurty budú k dispozícii denne od 6:00 do 23:00 pre všetkých, čo si u nás vytvoria vlastný účet

 • K Vášmu účtu, ktorý si vytvoríte na tomto linku https://epiccentrum.isportsystem.sk/new-account.php bude priradený jedinečný kód (voucher) – číslo vašej karty/kľúčenky (možnosť vlastného výberu) tí, ktorí účet majú – voucher bude priradený k už existujúcemu účtu a prípadný zostatok kreditu na karte prevedený na nový voucher

 • Rezerváciu si môžete vytvoriť bez časovej rezervy, čo je obrovská výhoda pre registrovaných zákazníkov s aktivovaným samoobslužným vstupom. Neregistrovaní zákazníci si musia vytvoriť rezerváciu s 24hod predstihom.

 • Bohužiaľ sme boli aj my nútení ceny zvýšiť na 12€/hodina. Zároveň rušíme 5ty squash zdarma a pri dobíjaní kreditu nenavýšime váš kredit o 10%, ale pre Vás, ktorí máte aktívny samoobslužný vstup, máme 20% zľavu a teda cena je 10€/hodina.

 • Vstup do prevádzky je možný 15 min. pred rezerváciou POZOR! FUNGOVAŤ BUDE IBA KARTA/KĽÚČENKA PRIRADENÁ K DANÉMU ÚČTU, AVŠAK JE MOŽNÉ K JEDNÉMU ÚČTU PRIRADIŤ AJ VIAC KARIET/KĽÚČENIEK!

 • Svetlo v kurte sa rozsvieti 5 min pred rezerváciou, v čase konca rezervácie svetlo blikne a úplne zhasne 10 min po skončení rezervácie

 • Ak si chcete rezerváciu predĺžiť, môžete tak spraviť aj počas hry

 • Pri rezervácií oboch kurtov je potrebné najprv rezervovať Kurt 2, a potom bude umožnené rezervovať Kurt 1

 • Kredit je odčítaný z účtu pri vytváraní rezervácie a nie je možné vytvoriť rezerváciu bez dostatočného kreditu

 • Pre dobitie kreditu využite našu platobnú bránu. Nájdete ju po prihlásení sa do účtu v rezervačnom systéme v časti „KREDIT“

 • Samozrejme sa neváhajte obslúžiť nápojmi, keksíkmi, kávou. Peniaze prosím vhoďte do pokladničky na bare. Prípadne, ak hotovosť so sebou nemáte, hodnotu Vám odpočítame z vášho kreditu. Do pokladničky tak vhoďte vypísaný papierik, na to určený, položený vedľa pokladničky.

Veríme, že sa Vám to bude páčiť a vyhovovať, no napriek tomu neváhajte akékoľvek pripomienky nám odovzdať. Aj my sa učíme a podľa možností Vám radi vyhovieme, resp. necháme si to vašimi nápadmi a postrehmi vylepšiť do spokojnosti všetkých a dotiahnuť k dokonalosti.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0534422444 🙂