VIRTUAL REALITY.

Zažite svet virtuálnych hier a fantázie! Poprechádzajte sa medzi dinosaurami, navštívte medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS, prekonajte svoj strach z výšok a skočte z mrakodrapu, … To všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť na vlastnej koži v našej Virtual Reality Coffee.

S bezdrôtovými okuliarmi Oculus Rift bude Váš zážitok intenzívny. Sú ľahké, pohodlné a prispôsobivé, takže okamžite po nasadení sa ponoríte do virtuálneho sveta a zabudnete na všetko čo sa deje navôkol. To všetko však aj vďaka zvuku. Keďže to čo počujete, je rovnako dôležité ako to čo vidíte, integrovaný zvuk Oculus Rift je navrhnutý tak aby vás ponoril čo najhlbšie do sveta fantázie.

Vďaka ovládačom Oculus Touch sa vo virtuálnom svete môžete skutočne dotknúť vecí či udrieť protivníka.

Virtuálna realita na vlastné oči

Úplne dokonalou známkou kvality je osobnosť legendárneho programátora Johna Carmacka. Pod jeho dohľadom vzniká prevratná revolúcia vo svete, najmä herných zážitkov.

Oculus Rift využíva dvojicu OLED displejov s celkovým rozlíšením 2 160 × 1 200 pixelov a frekvenciou 90 Hz. Pre každé oko je preto k dispozícii jemný displej s rozlíšením 1 080 × 1 200 pixelov. Súčasťou konštrukcie sú aj nastaviteľné slúchadlá na dokonalý trojrozmerný zvuk.

CENNÍK.

30€ / 60min

20€ / 30min